Co prawda niezdrowa, mocna opalenizna szczęśliwie dawno już wyszła z mody, ale efekt skóry muśniętej słońcem to zupełnie co innego. Subtelna opalenizna sprawia, że wyglądamy bardziej promiennie i atrakcyjnie. Jest kilka sposobów by uzyskać ten efekt bez słonecznych wakacji, my zapraszamy do naszego solarium! Parę chwil na solarium nie tylko pozwoli uzyskać złotawy odcień skóry, ale też pozwoli na chwilę przyjemnego odprężenia i poprawi samopoczucie – szczególnie w chłodniejsze, mniej słoneczne pory roku.

W Salonie Urody Libra skorzystasz z solarium Ergoline 600 – komfortowego, nowoczesnego i wyposażonego w lampy o odpowiedniej intensywności.

Jak przygotować się do wizyty na solarium?

Każdy rodzaj opalania wymaga odrobiny przygotowań, nie inaczej jest w przypadku opalania w solarium. Przede wszystkim przed wizytą nie powinniśmy używać dezodorantów, perfum, ani innych kosmetyków zapachowych, ponieważ często mają w swoim składzie substancje fotouczulające. Należy również wykonać staranny demakijaż.

Przed opalaniem w solarium nie nakładamy na skórę standardowych, „plażowych”, kremów przeciwsłonecznych ani blokerów, ponieważ nie są dostosowane do tego typu opalania skóry. Warto natomiast sięgnąć po specjalne kosmetyki do opalania w solarium. Ich zadaniem jest przede wszystkim niedopuszczenie do przesuszenia skóry spowodowanego światłem lamp, a jednocześnie przyspieszenie samego procesu i ochrona skóry.

Cena: 1,80 / 1 min

solarium