lakier
opi

Pielęgnacja dłoni – wizytówka każdej kobiety

Żadna kreacja nie jest kompletna bez ostatniego szlifu, którym jest manicure, piękne i zadbane paznokcie. W naszym salonie kosmetycznym panie mogą wykonać profesjonalny manicure, dzięki któremu będą wyglądać elegancko i kobieco.

Nasze studio urody oferuje:

semilac
mistero

 

Wykonujemy manicure biologiczny w Poznaniu za pomocą produktów pochodzących od sprawdzonych producentów. Ombre Baby Boomer to modny ostatnio trend w stylizacji paznokci. Takie zdobienie możemy wykonać w ramach manicure na życzenie klientki.

Przedłużanie paznokci na szablonie

W naszym salonie kosmetycznym wykonujemy także paznokcie żelowe, które charakteryzują się jeszcze większa trwałością oraz naturalnym wyglądem. Żele OPI to produkty, którymi pracujemy, żeby zapewnić zadowolenie naszym klientkom. Sięgamy po technologię Creative Nail Design, aby tworzyć sprężyste, elastyczne i cienkie paznokcie, które wyglądają jak naturalne.

Żel używany przy stylizacji paznokci jest hipoalergiczny i bezzapachowy, stanowi ochronę dla paznokci. Można go stosować z tipsami lub modelować na naturalnej płytce paznokcia. Dzięki temu można bez trudu osiągnąć najczystszy i najdokładniejszy efekt.

Manicure japoński

thalgo

Manicure japoński to naturalna metoda odżywiania i wzmacniania paznokci, która wywodzi się z XVII-wiecznej Japonii. Japońskie arystokratki szukały metody na gładkie, błyszczące jak perła paznokcie. Okazało się, że taki efekt można osiągnąć nacierając paznokcie odpowiednimi składnikami.

Na czym polega manicure japoński? W płytkę paznokcia energicznymi ruchami wmasowuje się specjalną pastę odżywczą z witaminami i minerałami. Na tak przygotowany paznokieć nanosi się warstwę zabezpieczającego pudru. Efekty widoczne są od razu – paznokcie staja się gładkie i błyszczące.

Zabieg jest stosowany głównie u osób z łamliwymi, kruchymi, rozdwajającymi się czy pobruzdowanymi paznokciami.