O nas

Piątkowo, Poznań

Kim jesteśmy?

Kosmetyczka Poznań Piątkowo

Z wielką radością witamy Cię w naszym wyjątkowym świecie zdrowia i urody gabinetu kosmetycznego LIBRA. Od 25 lat wykwalifikowany i zgrany zespół specjalistów w dziedzinie kosmetologii dba o komfort i indywidualny charakter wizyt w naszym salonie , a spokój, ciepło i harmonia wnętrz pozwolą na odprężenie ciała i duszy.

Zabieg kosmetyczne w studiu urody

Dobra kosmetyczka Poznań

Nasze studio urody oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie regeneracji skóry, pielęgnacji twarzy i ciała oraz przekłuwania uszu. Korzystamy z nowoczesnych zabiegów złuszczających, odbudowujących czy odmładzających, wykorzystując najnowsze osiągnięcia współczesnych światowych marek: Thalgo, Purles, Dottore i Gehwol. Licencjonowana linergistka zadba o profesjonalne wykonanie makijażu permanentnego

Wypielęgnowane dłonie, stopy i modny makijaż, dobra kosmetyczka podkreśli Twoje piękno. Odpowiednio dobrane i wykonane zabiegi złuszczające, których celem jest regeneracja skóry, pozwolą na jej odbudowę, abyś wyglądała świeżo oraz młodo na dłużej. Indywidualnie dobrane kosmetyki oraz fachowe porady naszych kosmetyczek pomogą pielęgnować urodę także w zaciszu domowym.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, gabinet kosmetyczny LIBRA dąży do zaspokajania indywidualnych potrzeb każdego z naszych gości.