kamienie
Jesteś tutaj: > Oferta

Przedłużanie rzęs w Poznaniu

Każdą z pań, która marzy o pięknym i zniewalającym spojrzeniu, zapraszamy na zabieg trwałego zagęszczania i przedłużania rzęs. Przedłużanie rzęs wykonujemy różnymi metodami, spośród których najlepsze efekty daje przedłużanie rzęs 1:1, 2:1 oraz 3:1, a także przedłużanie rzęs blink & blink. Trwała rzęs to propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz, aby Twoje spojrzenie było bardziej atrakcyjne, a wykonanie makijażu trwało krócej. Przedłużanie rzęs nada im piękny, naturalny wygląd i optycznie powiększy oczy.

Stylizacja rzęs — metody

Przedłużanie rzęs oraz ich zagęszczanie to najlepszy sposób, żeby na co dzień wyglądać i czuć się pięknie. Marzysz o pięknych, długich, grubych i podkręconych rzęsach? Zapraszamy do naszego studia!

Metody stylizacji rzęs, które stosujemy to:

  • przedłużanie rzęs 1:1
  • przedłużanie rzęs 2:1
  • przedłużanie rzęs 3:1
  • przedłużanie rzęs blink&blink

Proponujemy zabieg trwałego zagęszczania i przedłużania rzęs, dzięki któremu uzyskasz niesamowity efekt. Piękna i wyrazista oprawa oczu jest ważnym elementem urody i atrakcyjności, a gęste i długie rzęsy dodają uroku całej twarzy.

Jeśli jesteś osobą zabieganą, nie masz czasu na częsty makijaż – już dziś możesz uatrakcyjnić swoje spojrzenie, bez konieczności codziennej aplikacji tuszu i czasochłonnego makijażu oka, wybierając trwałą rzęs. Kobietom, które chcą jeszcze bardziej wyeksponować swoją urodę polecamy makijaż permanentny.

Rzęsy jedwabne pozwalają na osiągnięcie pięknego, naturalnego wyglądu. Nadają wyrazistość oczom, optycznie je powiększają, zapewniają uwodzicielską moc pełnego blasku spojrzenia.

Poniżej prezentujemy cennik usług za przedłużanie rzęs:

  • przedłużanie rzęs metoda 1:1 — 150 złUzupełnienie rzęs - 70 – 100 zł
  • Uzupełnienie rzęs - 70 – 100 zł
  • usunięcie rzęs — 30 – 50 zł
IMG_5857 IMG_5858

Copyright 2018 by Salon Libra. All rights reserved.

Projekt i realizacja: Internet-media.pl