kamienie
Jesteś tutaj: > Oferta

Pielęgnacja Dłoni

lakier
opi

Pielęgnacja dłoni – wizytówka każdej kobiety

Żadna kreacja nie jest kompletna bez ostatniego szlifu, którym jest manicure, piękne i zadbane paznokcie. W naszym salonie kosmetycznym panie mogą wykonać profesjonalny manicure, manicure biologiczny i hybrydowy, przedłużanie paznokci różnymi metodami oraz ogólną pielęgnację dłoni — zabiegi, dzięki którym każda pani będzie wyglądać elegancko i kobieco.

Paznokcie żelowe, przedłużanie paznokci — nasza oferta

Nasze studio urody oferuje przedłużanie paznokci różnym metodami: istnieje możliwość przedłużenia na szablonie lub na tipsie. W tak bogatej ofercie każda klientka znajdzie coś dla siebie. Przy doborze najlepszej pielęgnacji dłoni możesz liczyć na nasze profesjonalne doradztwo i wsparcie.

Oferujemy:

  • manicure biologiczny,
  • przedłużanie paznokci na szablonie (paznokcie żelowe),
  • manicure japoński.
semilac
mistero
indigo

Manicure biologiczny

Wykonujemy manicure biologiczny z pomocą produktów pochodzących od sprawdzonych producentów.

Przedłużanie paznokci na szablonie

W naszym salonie kosmetycznym wykonujemy także paznokcie żelowe, które charakteryzują się jeszcze większa trwałością oraz naturalnym wyglądem. Żele i hybrydy OPI to produkty, którymi pracujemy, żeby zapewnić zadowolenie naszym klientkom. Wykonując paznokcie żelowe, sięgamy po technologię Creative Nail Design, aby tworzyć sprężyste, elastyczne i cienkie paznokcie, które wyglądają jak naturalne.

Żel używany przy przedłużaniu paznokci na szablonie jest hipoalergiczny i bezzapachowy, stanowi ochronę dla paznokci. Można go stosować z tipsami lub modelować na naturalnej płytce paznokcia. Dzięki temu można bez trudu wykonać paznokcie żelowe czysto i dokładnie.

Manicure japoński

thalgo

Manicure japoński to naturalna metoda odżywiania i wzmacniania paznokci, która wywodzi się z XVII-wiecznej Japonii. Japońskie arystokratki szukały metody na gładkie, błyszczące jak perła paznokcie. Okazało się, że taki efekt można osiągnąć nacierając paznokcie odpowiednimi składnikami.

Na czym polega manicure japoński? W płytkę paznokcia energicznymi ruchami wmasowuje się specjalną pastę odżywczą z witaminami i minerałami. Na tak przygotowany paznokieć nanosi się warstwę zabezpieczającego pudru. Efekty widoczne są od razu – paznokcie staja się gładkie i błyszczące.

Zabieg jest stosowany głównie u osób z łamliwymi, kruchymi, rozdwajającymi się czy pobruzdowanymi paznokciami.

Copyright 2018 by Salon Libra. All rights reserved.

Projekt i realizacja: Internet-media.pl